Půjčovna zdravotnických pomůcek

Pečujete o osobu blízkou a sháníte pro ni pohodlnou postel, vozík nebo berle? Zjistili jste, že vám doma chybí vybavení odpovídající potřebám nemocného? Nemůžete si dovolit pořídit všechno vlastní?

Dobrá zpráva je, že není nutné pomůcky kupovat. V naší velmi dobře vybavené půjčovně najdete vše, co pomáhá pacientům v domácím prostředí k potřebnému komfortu. Dobře vybraná a funkční pomůcka vám významně usnadní život v nemoci.

Půjčujeme vozíky, polohovatelné postele, infuzní stojany a mnoho dalších praktických věcí.

Nejčastěji půjčujeme v naší pražské půjčovně pomůcky pro seniory, hendikepované osoby, pacienty v rekonvalescenci nebo pacienty v péči domácího hospice.

JAK TO FUNGUJE?

Vyberte si online, co potřebujete, nebo nám zavolejte a my vám rádi poradíme. Nečeká vás žádné složité papírování, během chvilky vyplníme na jeden list papíru základní údaje a pomůcka je vaše.

Můžete si ji buď sami odvézt anebo vám zajistíme odvoz i s montáží (např. v případě polohovatelných postelí).

Využíváte-li naši domácí zdravotní péči, můžete se spolehnout, že vám naše sestřičky taky ochotně vysvětlí, jak s pomůckami zacházet.


zavolejte nám


PROČ VYUŽÍT SLUŽEB NAŠÍ PŮJČOVNY?

  • Všechny pomůcky jsou moderní, v bezvadném funkčním i hygienickém stavu.
  • Pronájem pomůcek není zásadním zásahem do vaší peněženky.
  • Pomůcky půjčujeme na tak dlouhou dobu, jak budete potřebovat.
  • Správné vybavení znamená znatelnou úlevu při péči. Například jednoduše polohovatelná postel přináší významný komfort jak pacientovi, tak pečujícímu – už žádné namáhavé pohyby při zvedání pacienta, stačí zmáčknout tlačítko a lůžko pacienta se nastaví do potřebné polohy.
  • Poradíme vám s výběrem pomůcky i s její obsluhou či instalací. Díky dlouholetým zkušenostem vám také dokážeme poradit, co vše by se vám mohlo hodit.

pomůcky​​