Domácí péče sestřiček ze Šumperka

Udělejte první krok ke svému uzdravení a nechte se ošetřovat šikovnýma rukama šumperských sestřiček. S našimi klienty se vídáme nejčastěji každý den. To mezi námi tvoří pomyslné pouto. Důvěrné, až téměř rodinné. Staňte se i vy členem naší rodiny a přijměte zdravotní péči, jakou si zasloužíte. Tu s osobním přístupem.

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás


 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


Jak domácí zdravotní péče funguje?

Úzce spolupracujeme s ošetřujícím lékařem. Společně s ním připravíme ošetřující plán. Na jeho základě si spolu s vámi domluvíme pravidelné návštěvy v čase podle vašich potřeb. Dochvilnost je nám přirozená. Proto nás můžete očekávat v termínu, který jsme si smluvili. 

Mimo jiné se postaráme třeba o: aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu.

S ošetřujícím lékařem spolupracujeme po celou dobu léčby. Pravidelně ho informujeme o vašem aktuálním zdravotním stavu. Uzdravovací proces regulujeme přesně tak, jak vaše tělo vyžaduje.