Domácí zdravotní péče Šumperk

Bydlíte v Šumperku nebo blízkém okolí? Jste po operaci, úrazu nebo se léčíte s chronickým onemocněním? Nezvládáte péči o sebe sama či domácnost? Máte na starost osobu blízkou a občas je té starosti na vás už moc? Nebuďte na to sami. Přijmout pomoc není žádná ostuda.

V podobné situaci nejste sami. Mnoho jiných lidí zahodilo ostych a využívá naší domácí zdravotní péče (home care). Vědí, že na naše sestřičky je spolehnutí. Že poskytují nejen odbornou ošetřovatelskou péči, ale přidávají i dobré slovo, úsměv a pochopení. Usnadněte si život a nechte nás, abychom se o vás postarali. Každý den v roce.

V čem jsou výhody domácí zdravotní péče?

Přestože se léčíte v domácím prostředí, jste stále pod dozorem odborníka. Zdravotní sestra jezdí za vámi domů, na chalupu nebo k příbuzným, u kterých se zotavujete. Při pravidelných návštěvách se věnuje pouze vám a vašim problémům. Její pozornost není rozptýlena jinými pacienty.

Ve známém prostředí, obklopeni milovanými lidmi tak dostáváte plnohodnotnou ošetřovatelskou péči. Jste v klidu a pohodě. Naše sestřičky jsou vesměs milé osoby se srdcem na dlani. Sami poznáte, že navázat vzájemnou důvěru bude dílem okamžiku. Během uzdravování tak získáte neocenitelnou oporu, kterou vždy rádi uvidíte a ona vás.

Máme pochopení. Víme, že boj s nemocí je leckdy náročný a obtížný. Nestyďte se. Ani za sebe, ani nás. Není důvod. Pojďme společnými silami vydat vstříc vašemu uzdravení.

Zdravotní péče v domácím prostředí je zdarma. Na základě doporučení praktického lékaře je plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Tak už neotálejte a rovnou nás zavolejte