Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Šumperk

Kdo jsme? Tým lidí, kteří svou práci milují. Všechny nás spojila touha pomáhat lidem a dělat jejich život příjemnějším. Prim u nás hrají zdravotní sestry, ale máme tu i pečovatelky a ostatní odborníky zaměřené na péči o pacienty v domácím prostředí. Proto pro vás kromě zdravotních služeb na požádání umíme zařídit i pečovatelskou péči nebo výpůjčku zdravotních pomůcek.

Nejlepší na naší práci je, že všichni máme „své“ pacienty. Díky tomu je pro nás osobní přístup naprostou samozřejmostí. To samé platí i opačně. U klienta se nestřídá armáda sester, ale má každý tu „svoji“. Tu, která ví, co a kdy potřebuje. Tu, která obstará jeho potřeby s laskavostí v očích.

Odhoďte zábrany a pojďte mezi nás. Budeme s vámi. Vždy a za všech okolností. V hřejivé a bezpečné náruči domova se postaráme, aby vaše léčení probíhalo v pořádku. Bez stresu a zbytečné nervozity se vydáme krůček po krůčku na cestu uzdravení. 


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky ze Šumperka jsou součástí celorepublikového týmu Setřička.cz. Kde všude naše kolegyně působí a kde je můžete poprosit o pomoc? Podívejte se na mapu a vyberte si pobočku, která je vašemu bydlišti nejblíž.

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • ‍213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna